Organisasjon

SKANDIA CUP HOVEDKOMITE 2016

Administrasjon:

Brynjar Aune, leder for Skandia Cup, mobil 97090376, brynjar@skandiacup.no

Mona Østgård, sekretariat, trykksaker, profil, dugnad, mobil 951 24 103, medlem@freidigfotball.no

Kontakt/Kordinator utenlanske lag:

Steinar Haugen, mobil 41610889 , steinar.haugen@skaun.kommune.no

Sportslig gruppe:

Jarl Tysnes, sportslig ansvarlig, mobil 92449194, jarltysnes@gmail.com

Burbuqe Curraj, mobil 90834672

Torgeir Berg Lunder, dommeransvarlig, mobil 99594304, torgeirbl@gmail.com

Sigurd Harby, dommeransvarlig, mobil 4823137, sharby94@yahoo.com

Theodor Bondevik, dommeransvarlig, mobil 45888825, theodor.bondevik@gmail.com

Arena Ansvarlig Lade Idrettspark:

Marius Ø. Sørvik, mobil 41849294


Per Bue, mobil 91836484



Bespisning:

Arve Holm, måltider på hotellet og for stab, mobil 48049182, arveholm@matgrossisten-trondheim.no

Randi Skogseth, internbespisning, rhfskog@online.no

Underholdning, seremonier:

Anna Estenstad, underholdning, mobil 92295011, valentinlyst@sunkost.no

Merete Verstad, ansvarlig seremonier og premier, mobil 48074179, merete.verstad@nrk.no

Ulf Erik Hansen, mobil 95263923

https://www.sparebank1.no www.tine.no www.coop.no www.scandichotels.no www.adressa.no www.trymbolig.no www.diplom-is.no www.coca-cola.no www.buvik.no www.abes-trafikkskole.com www.merakerkjott.no www.impulse.no www.gsport.no www.matgrossisten-trondheim.no www.kloverutleie.no www.selbuflerbrukshall.no Lefdal Direkte-Premier Explendo Riis Bilglass Bo I Selbu Expoline Franzefoss