Dette er resultater fra Skandia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Skandia Cup 2020 her.



Mandag 25/6 (Dag 3)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25060200 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj A Ranheim 2 1 - 2 Gimse      
25060100 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj E Malvik 4 - 1 Heimdal      
25061600 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj A Vestbyen 1 0 - 0 Strindheim 2      
25060900 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj A Freidig 1 4 - 0 Ranheim 3      
25060700 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj A Trond 0 - 6 Tiller 1      
25064500 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj A Trygg/Lade 1 0 - 5 Astor      
25060800 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Sparebank1 banen J 15 Plj B Flatås 3 - 0 Gauldal      
25062700 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj B Malvik 1 5 - 0 National 2      
25061601 ma 25/06 09:50 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj B Melhus 5 - 1 Ranheim 2      
25060901 ma 25/06 09:50 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj B Kattem 2 0 - 3 Utleira      
25064501 ma 25/06 09:50 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj A Tiller 6 - 0 Dahle/Nordlandet      
25062701 ma 25/06 09:50 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj B Elnesvågen /Malmefjorden 2 - 2 Trond 1      
25060201 ma 25/06 10:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj A Trygg/Lade 0 - 5 Elnesvågen og Omegn 1      
25060101 ma 25/06 10:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj E Trond 1 0 - 2 Eide og Omegn      
25060701 ma 25/06 10:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj A CFK/Dahle/Nordlandet 2 - 0 Malvik      
25060801 ma 25/06 10:00 ma 25/06 Sparebank1 banen J 15 Plj B Nardo 2 3 - 5 Ranheim 1      
25061602 ma 25/06 10:40 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj C Charlottenlund 3 3 - 2 Trygg/Lade 2      
25060902 ma 25/06 10:40 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj C Nidelv 0 - 2 Byåsen 1      
25064502 ma 25/06 10:40 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj B Trygg/Lade 2 0 - 1 Malvik      
25062702 ma 25/06 10:40 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj C Trygg/Lade 1 5 - 0 Freidig 2      
25060202 ma 25/06 11:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj B Grand Bodø 0 - 2 Nardo      
25060102 ma 25/06 11:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj F Strindheim 1 6 - 0 Reipå 1      
25060702 ma 25/06 11:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj B Astor 1 - 5 Strindheim      
25060802 ma 25/06 11:00 ma 25/06 Sparebank1 banen J 15 Plj C Ranheim 2 2 - 0 Charlottenlund      
25061603 ma 25/06 11:30 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj D Trygg/Lade 1 0 - 1 Kolstad      
25060903 ma 25/06 11:30 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj D Trond 2 0 - 5 Ranheim 1      
25064503 ma 25/06 11:30 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj B Strindheim 2 0 - 0 Charlottenlund      
25062703 ma 25/06 11:30 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj C Frei fk 2 - 3 Skaun      
25060203 ma 25/06 12:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj B Trond 2 0 - 5 Charlottenlund      
25060103 ma 25/06 12:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj F Vanvik 2 - 3 National      
25060703 ma 25/06 12:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj B Kattem 7 - 1 Koppang      
25060803 ma 25/06 12:00 ma 25/06 Sparebank1 banen J 15 Plj C Oppdal 0 - 0 Nardo 1      
25061604 ma 25/06 12:20 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj E Trond 1 3 - 0 W Blåmann 2      
25060904 ma 25/06 12:20 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj E Charlottenlund 2 1 - 4 Flatås 1      
25064504 ma 25/06 12:20 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj C Vestbyen 3 - 0 Freidig      
25062704 ma 25/06 12:20 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj D Nidelv 1 - 6 National 1      
25060204 ma 25/06 13:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj D Strindheim 3 1 - 4 Tiller      
25060104 ma 25/06 13:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj G Strindheim 2 0 - 6 Vestbyen      
25060704 ma 25/06 13:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj D Grand Bodø 7 - 0 Hommelvik      
25060804 ma 25/06 13:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj A Ranheim 1 1 - 2 National      
25061605 ma 25/06 13:10 ma 25/06 Kotengbanen 1 J 13 Plj B Kattem 5 - 0 Freidig 1      
25060905 ma 25/06 13:10 ma 25/06 Kotengbanen 2 J 13 Plj B Nedre Rønvik 0 - 0 Ranheim 2      
25064505 ma 25/06 13:10 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj C Ottestad 2 - 0 Ranheim 1      
25062705 ma 25/06 13:10 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj D Halsøy 2 - 1 Utleira      
25060205 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj D Herd 1 - 4 Byåsen 1      
25060105 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj G Sverresborg 1 - 1 Elnesvågen og Omegn 2      
25061606 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Kotengbanen 1 J 13 Plj C Ranheim 1 1 - 1 Strindheim 2      
25060906 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Kotengbanen 2 J 13 Plj C Malvik 2 - 1 Trond      
25060705 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj D Ranheim 3 - 1 Byåsen Kvinnefotball      
25064506 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj D Ranheim 2 0 - 0 Strindheim 1      
25060805 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj A Lensvik 2 - 5 Rival 2      
25062706 ma 25/06 14:00 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj E Charlottenlund 4 - 0 Freidig 1      
25061607 ma 25/06 14:50 ma 25/06 Kotengbanen 1 J 13 Plj D Charlottenlund 2 0 - 2 Hommelvik      
25060907 ma 25/06 14:50 ma 25/06 Kotengbanen 2 J 13 Plj D Strindheim 1 1 - 2 Gimse      
25064507 ma 25/06 14:50 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj D Sunndal 0 - 5 Gimse      
25062707 ma 25/06 14:50 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj E Hasundgot 1 - 1 Byåsen 2      
25060206 ma 25/06 15:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj C Byåsen 2 5 - 0 Freidig      
25060106 ma 25/06 15:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj H Byneset 1 - 4 Ranheim 1      
25060706 ma 25/06 15:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj E Innstrandens 5 - 1 Trygg/Lade      
25060806 ma 25/06 15:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj B Trond 2 - 2 Ranheim 2      
25061608 ma 25/06 15:40 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj F Vestbyen 2 5 - 1 Halsakameratene      
25060908 ma 25/06 15:40 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj F Nardo 7 - 1 Strindheim 1      
25064508 ma 25/06 15:40 ma 25/06 Scandic banen G 14 Plj A Strindheim 1 6 - 3 Bodø/Glimt      
25062708 ma 25/06 15:40 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj F Nardo 1 0 - 5 Strindheim 3      
25060207 ma 25/06 16:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj C Kattem 0 - 1 Junkeren      
25060107 ma 25/06 16:00 ma 25/06 Koteng Arena G 16 Plj H Maccabi "El...Petah Tikva 2 - 0 Hommelvik      
25060707 ma 25/06 16:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj E Tiller 2 0 - 3 W Klæbu      
25060807 ma 25/06 16:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj C Reipå 4 - 1 Kattem      
25061609 ma 25/06 16:30 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj G Byåsen 2 1 - 6 Kattem 1      
25060909 ma 25/06 16:30 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj G National 2 1 - 5 Charlottenlund 1      
25064509 ma 25/06 16:30 ma 25/06 Scandic banen G 14 Plj A Malvik 2 1 - 2 Byneset      
25062709 ma 25/06 16:30 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj F Sunndal 2 0 - 10 Byåsen 1      
25060208 ma 25/06 17:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 19 Plj B Tiller 1 2 - 0 Vinkelen      
25060108 ma 25/06 17:00 ma 25/06 Koteng Arena G 19 Plj C Gimse 1 - 0 Trond      
25060708 ma 25/06 17:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 19 Plj A Utleira 3 - 1 Fauske Sprint      
25060808 ma 25/06 17:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj B Byåsen 1 - 2 Fauske Sprint      
25061610 ma 25/06 17:20 ma 25/06 Kotengbanen 1 G 13 Plj H Flatås 2 0 - 3 Freidig 2      
25060910 ma 25/06 17:20 ma 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Plj H National 1 2 - 3 Blåmann 1      
25064510 ma 25/06 17:20 ma 25/06 Scandic banen G 14 Plj G Kattem 5 - 1 Byåsen 3      
25062710 ma 25/06 17:20 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj H Sunndal 1 1 - 3 Trygg/Lade 2      
25060809 ma 25/06 18:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj D Flatås 1 - 3 Rival 1      
25060209 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Diplom- IS banen G 19 Plj B Freidig 2 3 - 2 Strindheim 1      
25060109 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Koteng Arena G 19 Plj C Strindheim Topp 0 - 1 Ranheim TF 1      
25061611 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Kotengbanen 1 J 13 Plj A Charlottenlund 1 3 - 0 Nidelv      
25060911 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Kotengbanen 2 J 13 Plj A Freidig 2 1 - 4 Trygg/Lade      
25060709 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Rema 1000 banen J 19 Plj B Tiller 0 - 2 Kattem/Flatås      
25064511 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Scandic banen G 14 Plj G Sørfold 3 - 4 Strindheim 2      
25062711 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Trym Bolig banen G 14 Plj H Trond 2 2 - 3 Ranheim 1      
25060300 ma 25/06 19:00 ma 25/06 Adressa banen J 17 Plj C Vallset 1 - 1 Rissa      
25064512 ma 25/06 19:00 ma 25/06 Scandic banen G 14 Plj I Ranheim 2 0 - 2 Åga      
25060810 ma 25/06 19:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj C Tiller 1 - 3 Charlottenlund      
25062712 ma 25/06 19:10 ma 25/06 Trym Bolig banen J 15 Plj A Gruben 2 - 4 Astor      
25060210 ma 25/06 19:20 ma 25/06 Diplom- IS banen G 19 Plj A Utleira 0 - 2 Strindheim 2      
25060110 ma 25/06 19:20 ma 25/06 Koteng Arena G 19 Plj D Melhus 4 - 0 Sverresborg      
25060710 ma 25/06 19:20 ma 25/06 Rema 1000 banen J 19 Plj A Utleira 3 - 0 W Heimdal      
25064513 ma 25/06 19:50 ma 25/06 Scandic banen G 14 Plj I Nardo 2 0 - 1 Flatås      
25060301 ma 25/06 20:00 ma 25/06 Adressa banen J 17 Plj C Charlottenlund 3 - 0 Freidig      
25060811 ma 25/06 20:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj D Trygg/Lade 3 - 0 Vestbyen      
25062713 ma 25/06 20:10 ma 25/06 Trym Bolig banen J 15 Plj A Strindheim 3 - 0 Freidig      
25060211 ma 25/06 20:30 ma 25/06 Diplom- IS banen G 19 Plj A Hommelvik 0 - 3 Freidig 1      
25060111 ma 25/06 20:30 ma 25/06 Koteng Arena G 19 Plj D Tiller 2 1 - 3 Ranheim TF 2      
www.diplom-is.no www.buvik.no www.abes-trafikkskole.com www.merakerkjott.no www.impulse.no www.gsport.no www.blangsetharena.no Direkte-Premier Riis Bilglass Bo I Selbu Franzefoss Tide Edge Barbershop Big Bite BDO REMA 1000 Nordkak Clas Ohlson TrøndelagKraft Polardrikk https://www.sparebank1.no www.scandichotels.no www.adressa.no