Dette er resultater fra Skandia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Skandia Cup 2020 her.

Siste resultat

Skandia Cup 2019 begynner
Slutt
22/6
23/6
24/6
25/6
26/6
27/6
28/6
29/6

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29061601 lø 29/06 10:45 lø 29/06 Kotengbanen 1 G 13 A-Sluttspill Final Nardo 1 3 - 1 Gauldal      
29060100 lø 29/06 13:30 lø 29/06 Koteng Arena G 14 A-Sluttspill Final Freidig 10 - 9 P Rival      
29060102 lø 29/06 16:30 lø 29/06 Koteng Arena G 16 A-Sluttspill Final Byåsen 1 2 - 1 Ranheim 3      
29061600 lø 29/06 09:30 lø 29/06 Kotengbanen 1 J 13 A-Sluttspill Final Ottestad 1 0 - 0 Ottestad 2      
29061602 lø 29/06 12:00 lø 29/06 Kotengbanen 1 J 14 A-Sluttspill Final Gimse 4 - 3 P Charlottenlund 2      
29060101 lø 29/06 15:00 lø 29/06 Koteng Arena J 15 A-Sluttspill Final Tiller 0 - 1 Charlottenlund      
28060310 fr 28/06 17:20 fr 28/06 Adressa banen G 13 B-Sluttspill Final National 1 - 2 Charlottenlund 1      
28060708 fr 28/06 17:00 fr 28/06 Rema 1000 banen G 14 B-Sluttspill Final Flatås 5 - 4 P Sjetne      
28060710 fr 28/06 18:50 fr 28/06 Rema 1000 banen G 16 B-Sluttspill Final Nardo 1 - 0 Ranheim 1      
28060105 fr 28/06 19:30 fr 28/06 Koteng Arena G 19 A-Sluttspill Final Strindheim Toppfotball 1 6 - 4 P Tiller 1      
28060707 fr 28/06 15:50 fr 28/06 Rema 1000 banen G 19 B-Sluttspill Final Lyn 4 - 2 Strindheim Toppfotball 2      
28062910 fr 28/06 17:20 fr 28/06 Riis bilglass banen J 13 B-Sluttspill Final Tiller 4 - 3 P Freidig      
28060311 fr 28/06 18:10 fr 28/06 Adressa banen J 14 B-Sluttspill Final Ranheim 2 1 - 2 Sjetne      
28060100 fr 28/06 12:00 fr 28/06 Koteng Arena J 15 B-Sluttspill Final Ranheim 3 - 0 Freidig      
28060104 fr 28/06 18:00 fr 28/06 Koteng Arena J 17 A-Sluttspill Final Strindheim 1 4 - 0 Tiller      
28060101 fr 28/06 13:15 fr 28/06 Koteng Arena J 17 B-Sluttspill Final Freidig 0 - 3 Sokna      
28060103 fr 28/06 16:30 fr 28/06 Koteng Arena J 19 A-Sluttspill Final Strindheim 1 - 2 Tiller      
28060211 fr 28/06 19:30 fr 28/06 Diplom- IS banen J 19 B-Sluttspill Final Stadsbygd 1 - 0 Sverresborg      
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28060210 fr 28/06 18:30 fr 28/06 Diplom- IS banen G 16 A-Sluttspill Semi final Melhus 0 - 1 Ranheim 3      
28060709 fr 28/06 17:50 fr 28/06 Rema 1000 banen G 16 A-Sluttspill Semi final Kattem 1 3 - 4 Byåsen 1      
28060209 fr 28/06 17:40 fr 28/06 Diplom- IS banen G 14 A-Sluttspill Semi final Strindheim 2 1 - 3 P Rival      
28060208 fr 28/06 16:50 fr 28/06 Diplom- IS banen G 14 A-Sluttspill Semi final National 0 - 3 Freidig      
28060309 fr 28/06 16:30 fr 28/06 Adressa banen G 13 A-Sluttspill Semi final Sjetne 1 0 - 10 Nardo 1      
28062909 fr 28/06 16:30 fr 28/06 Riis bilglass banen G 13 A-Sluttspill Semi final Freidig 1 3 - 4 P Gauldal      
28060207 fr 28/06 15:40 fr 28/06 Diplom- IS banen G 16 B-Sluttspill Semi final Flatås 5 - 6 P Nardo      
28060308 fr 28/06 15:40 fr 28/06 Adressa banen J 13 A-Sluttspill Semi final Vestbyen 1 4 - 5 P Ottestad 1      
28062908 fr 28/06 15:40 fr 28/06 Riis bilglass banen J 13 A-Sluttspill Semi final Melhus 0 - 6 Ottestad 2      
28060307 fr 28/06 14:50 fr 28/06 Adressa banen J 14 A-Sluttspill Semi final Nedre Rønvik 1 - 4 P Gimse      
28062907 fr 28/06 14:50 fr 28/06 Riis bilglass banen J 14 A-Sluttspill Semi final Kattem 3 - 5 P Charlottenlund 2      
28060102 fr 28/06 14:40 fr 28/06 Koteng Arena G 19 A-Sluttspill Semi final Strindheim Toppfotball 1 5 - 0 Trond 2      
28060206 fr 28/06 14:40 fr 28/06 Diplom- IS banen G 16 B-Sluttspill Semi final Ranheim 1 3 - 0 W Byåsen 2      
28060706 fr 28/06 14:40 fr 28/06 Rema 1000 banen G 19 A-Sluttspill Semi final Tangmoen 0 - 5 Tiller 1      
28060306 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Adressa banen G 13 B-Sluttspill Semi final National 4 - 1 Byåsen 1      
28062906 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Riis bilglass banen G 13 B-Sluttspill Semi final Charlottenlund 1 4 - 0 Rana 1      
28060205 fr 28/06 13:40 fr 28/06 Diplom- IS banen J 17 A-Sluttspill Semi final Strindheim 1 4 - 2 Nardo      
28060705 fr 28/06 13:40 fr 28/06 Rema 1000 banen J 17 A-Sluttspill Semi final Strindheim 2 3 - 4 P Tiller      
28060305 fr 28/06 13:10 fr 28/06 Adressa banen J 14 B-Sluttspill Semi final Flatås 0 - 2 Ranheim 2      
28062905 fr 28/06 13:10 fr 28/06 Riis bilglass banen J 14 B-Sluttspill Semi final Rana 1 - 2 Sjetne      
28060204 fr 28/06 12:40 fr 28/06 Diplom- IS banen G 16 A-Sluttspill 1/4 Final Freidig 1 0 - 1 Melhus      
28060704 fr 28/06 12:40 fr 28/06 Rema 1000 banen G 16 A-Sluttspill 1/4 Final Trygg/Lade 1 1 - 4 Ranheim 3      
28060304 fr 28/06 12:20 fr 28/06 Adressa banen J 13 B-Sluttspill Semi final Tiller 5 - 0 Malvik      
28062904 fr 28/06 12:20 fr 28/06 Riis bilglass banen J 13 B-Sluttspill Semi final Charlottenlund 1 3 - 4 Freidig      
28060803 fr 28/06 11:50 fr 28/06 Sparebank1 banen G 19 B-Sluttspill Semi final Lyn 2 - 0 Gimse      
28064403 fr 28/06 11:50 fr 28/06 Trøndelag Kraft banen G 19 B-Sluttspill Semi final Strindheim Toppfotball 2 2 - 0 Tiller 2      
28060203 fr 28/06 11:40 fr 28/06 Diplom- IS banen G 16 A-Sluttspill 1/4 Final Kattem 1 3 - 1 Heimdal 1      
28060703 fr 28/06 11:40 fr 28/06 Rema 1000 banen G 16 A-Sluttspill 1/4 Final Eide og Omegn 2 - 4 Byåsen 1      
28060303 fr 28/06 11:30 fr 28/06 Adressa banen G 13 A-Sluttspill 1/4 Final Nardo 1 8 - 1 Nardo 2      
28062903 fr 28/06 11:30 fr 28/06 Riis bilglass banen G 13 A-Sluttspill 1/4 Final Sjetne 1 1 - 0 Charlottenlund 2      
www.diplom-is.no www.buvik.no www.abes-trafikkskole.com www.merakerkjott.no www.impulse.no www.gsport.no www.blangsetharena.no Direkte-Premier Riis Bilglass Bo I Selbu Franzefoss Tide Edge Barbershop Big Bite BDO REMA 1000 Nordkak Clas Ohlson TrøndelagKraft Polardrikk https://www.sparebank1.no www.scandichotels.no www.adressa.no