Dette er resultater fra Skandia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Skandia Cup 2021 her.

Tiller

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
23060500 lø 23/06 09:00 lø 23/06 Adressa banen mini MG 12 Plj E Tiller 1 Byåsen 2      
23064900 lø 23/06 09:00 lø 23/06 Solvinge banen MG 7 Plj C Tiller 4 Byneset 2      
23065001 lø 23/06 09:15 lø 23/06 Jubel banen MG 7 Plj E Tiller 5 Freidig 2      
23063101 lø 23/06 09:20 lø 23/06 Clas Ohlson banen MG 9 Plj P Strindheim 4 Tiller 1      
23064101 lø 23/06 09:20 lø 23/06 Abes trafikkskole banen mini MG 9 Plj G Tiller 2 Ranheim 2      
23063201 lø 23/06 09:20 lø 23/06 Meråker kjøtt banen MG 9 Plj K Astor 5 Tiller 3      
23061401 lø 23/06 09:35 lø 23/06 Polardrikk banen MG 11 Plj C Tiller 2 Trygg/Lade 1      
23063001 lø 23/06 09:40 lø 23/06 B.Langseth arena banen mini MJ 9 Plj B Byåsen 2 Tiller 1      
23065003 lø 23/06 09:45 lø 23/06 Jubel banen MG 7 Plj C Vestbyen 3 Tiller 4      
23064604 lø 23/06 10:00 lø 23/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Plj E Malvik Vikhammer 2 Tiller 5      
23063704 lø 23/06 10:20 lø 23/06 Bo i Selbu banen mini MG 9 Plj G Byåsen 2 Tiller 2      
23063603 lø 23/06 10:20 lø 23/06 Reservebane 5er MG 9 Plj P Tiller 1 Byåsen 3      
23061003 lø 23/06 10:20 lø 23/06 Rosenborg Reklame banen MG 9 Plj K Tiller 3 Charlottenlund 1      
23065006 lø 23/06 10:30 lø 23/06 Jubel banen MG 7 Plj C Tiller 4 Bratsberg      
23063204 lø 23/06 10:40 lø 23/06 Meråker kjøtt banen MJ 9 Plj B Tiller 1 Trond Singsaker      
23063604 lø 23/06 10:40 lø 23/06 Reservebane 5er MJ 9 Plj I Tiller 2 Strindheim 1      
23062101 lø 23/06 10:45 lø 23/06 Sparebank 1 banen 1 MG 11 Plj C Fosen Tiller 2      
23062502 lø 23/06 10:45 lø 23/06 Reservebane 3 7er MG 11 Plj E Tiller 1 Hommelvik 1      
23064607 lø 23/06 10:45 lø 23/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Plj E Romolslia 2 Tiller 5      
23061503 lø 23/06 10:45 lø 23/06 Trøndelag Kraft banen 1 MJ 11 Plj C Freidig 1 Tiller      
23060609 lø 23/06 11:15 lø 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Plj C Trond 1 Tiller 4      
23063306 lø 23/06 11:20 lø 23/06 Impulse banen MG 9 Plj P Tiller 1 Charlottenlund 5      
23064107 lø 23/06 11:20 lø 23/06 Abes trafikkskole banen mini MG 9 Plj K Tiller 3 Stjørna      
23062503 lø 23/06 11:20 lø 23/06 Reservebane 3 7er MG 12 Plj E Brumunddal 2 Tiller 1      
23063902 lø 23/06 11:20 lø 23/06 Tide banen MJ 12 Plj D Tiller 1 Freidig 2      
23064910 lø 23/06 11:30 lø 23/06 Solvinge banen MG 7 Plj E Tiller 5 Strindheim 3      
23061007 lø 23/06 11:40 lø 23/06 Rosenborg Reklame banen MJ 9 Plj B Tiller 1 Hommelvik 1      
23061505 lø 23/06 11:55 lø 23/06 Trøndelag Kraft banen 1 MG 11 Plj C Vind 1 Tiller 2      
23061305 lø 23/06 11:55 lø 23/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 11 Plj C Tiller Charlottenlund 5      
23060612 lø 23/06 12:00 lø 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Plj C Tiller 4 Byåsen 4      
23064913 lø 23/06 12:15 lø 23/06 Solvinge banen MG 7 Plj E Tiller 5 Charlottenlund 3      
23064209 lø 23/06 12:20 lø 23/06 Franzefoss banen MG 9 Plj G Tiller 2 Nabeita      
23062604 lø 23/06 12:30 lø 23/06 Egon banen MJ 12 Plj D Tiller 1 Ranheim 1      
23062403 lø 23/06 12:30 lø 23/06 Sparebank1 banen 2 MG 11 Plj E Tiller 1 Vestbyen 2      
23064111 lø 23/06 12:40 lø 23/06 Abes trafikkskole banen mini MJ 9 Plj I Nardo Tiller 2      
23060616 lø 23/06 13:00 lø 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Plj J Charlottenlund 7 Tiller 6      
23061307 lø 23/06 13:05 lø 23/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 12 Plj C Strindheim 2 Tiller 2      
23063612 lø 23/06 13:20 lø 23/06 Reservebane 5er MG 9 Plj G Trond 4 Tiller 2      
23064013 lø 23/06 13:20 lø 23/06 Reserve 5er 2 MG 9 Plj P Buvik 2 Tiller 1      
23063712 lø 23/06 13:20 lø 23/06 Bo i Selbu banen mini MG 9 Plj K Strindheim 6 Tiller 3      
23061907 lø 23/06 13:40 lø 23/06 Rema 1000 banen 4 MJ 11 Plj C Fosen Tiller      
23064114 lø 23/06 13:40 lø 23/06 Abes trafikkskole banen mini MJ 9 Plj B Sokna 2 Tiller 1      
23062507 lø 23/06 13:40 lø 23/06 Reservebane 3 7er MG 11 Plj F Ranheim 3 Tiller 3      
23064718 lø 23/06 13:45 lø 23/06 Kjeldsberg banen MG 7 Plj J Tiller 6 Ranheim 3      
23063614 lø 23/06 14:00 lø 23/06 Reservebane 5er MJ 9 Plj I Charlottenlund 3 Tiller 2      
23061708 lø 23/06 14:15 lø 23/06 Rema 1000 banen 2 MJ 12 Plj C Tiller 2 Charlottenlund 2      
23063615 lø 23/06 14:20 lø 23/06 Reservebane 5er MJ 8 Plj B Tiller 1 Sverresborg 3      
23063816 lø 23/06 14:20 lø 23/06 Riis bilglass banen mini MG 9 Plj J Tiller 4 Charlottenlund 2      
23060620 lø 23/06 14:30 lø 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Plj J Tiller 6 Trond 5      
23064314 lø 23/06 14:40 lø 23/06 Reservebane 5er MJ 9 Plj I Tiller 2 Ranheim 5      
23064216 lø 23/06 14:40 lø 23/06 Franzefoss banen MJ 8 Plj D Trygg/Lade 1 Tiller 2      
23063517 lø 23/06 15:00 lø 23/06 Big Bite banen mini MG 9 Plj J Tiller 4 Utleira 2      
23063617 lø 23/06 15:00 lø 23/06 Reservebane 5er MJ 8 Plj B Charlottenlund 1 Tiller 1      
23065022 lø 23/06 15:15 lø 23/06 Jubel banen MG 7 Plj J Trygg/Lade 3 Tiller 6      
23064118 lø 23/06 15:40 lø 23/06 Abes trafikkskole banen mini MJ 8 Plj B Tiller 1 Strindheim 2      
23063319 lø 23/06 15:40 lø 23/06 Impulse banen MJ 8 Plj D Tiller 2 Sverresborg 2      
23064924 lø 23/06 16:00 lø 23/06 Solvinge banen MG 7 Plj J National 2 Tiller 6      
23062409 lø 23/06 16:00 lø 23/06 Sparebank1 banen 2 MG 12 Plj G Gullvikmoen 1 Tiller 2      
23061711 lø 23/06 16:00 lø 23/06 Rema 1000 banen 2 MG 11 Plj F Trønder-Frøya Tiller 3      
23064315 lø 23/06 16:40 lø 23/06 Reservebane 5er MJ 8 Plj D Charlottenlund 2 Tiller 2      
23063720 lø 23/06 16:40 lø 23/06 Bo i Selbu banen mini MJ 8 Plj B Trond 1 Tiller 1      
23064121 lø 23/06 17:00 lø 23/06 Abes trafikkskole banen mini MG 9 Plj J Sørlia Tiller 4      
23060514 lø 23/06 17:10 lø 23/06 Adressa banen mini MG 12 Plj G Tiller 2 Freidig 2      
23063523 lø 23/06 17:20 lø 23/06 Big Bite banen mini MJ 8 Plj D Tiller 2 Strindheim 1      
23063822 lø 23/06 17:40 lø 23/06 Riis bilglass banen mini MG 9 Plj J Trond 5 Tiller 4      
24064800 sø 24/06 09:00 sø 24/06 Taffel banen MG 7 Plj D Tiller 2 Ranheim 2      
24061700 sø 24/06 09:00 sø 24/06 Rema 1000 banen 2 MG 12 Plj E Freidig 1 Tiller 1      
24061400 sø 24/06 09:00 sø 24/06 Polardrikk banen MJ 12 Plj D Tiller 1 Sverresborg 2      
24065000 sø 24/06 09:00 sø 24/06 Jubel banen MG 7 Plj B Byåsen 5 Tiller 1      
24064000 sø 24/06 09:00 sø 24/06 Reserve 5er 2 MJ 10 Plj B Tiller 2 Hommelvik 1      
24063100 sø 24/06 09:00 sø 24/06 Clas Ohlson banen MG 8 Plj A Charlottenlund 2 Tiller 4      
24064100 sø 24/06 09:00 sø 24/06 Abes trafikkskole banen mini MJ 10 Plj D Tiller 1 Trond      
24060601 sø 24/06 09:15 sø 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Plj F Vestbyen 1 Tiller 3      
24064301 sø 24/06 09:20 sø 24/06 Reservebane 5er MG 8 Plj E Tiller 2 Trond 3      
24064602 sø 24/06 09:30 sø 24/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MJ 7 Plj C Tiller 2 Hommelvik 3      
24062601 sø 24/06 09:35 sø 24/06 Egon banen MG 11 Plj F Tiller 3 Sverresborg 1      
24065003 sø 24/06 09:45 sø 24/06 Jubel banen MG 7 Plj D Tiller 2 Sverresborg 1      
24064803 sø 24/06 09:45 sø 24/06 Taffel banen MG 7 Plj B Freidig 4 Tiller 1      
24063203 sø 24/06 10:00 sø 24/06 Meråker kjøtt banen MJ 10 Plj B Freidig 3 Tiller 2      
24064804 sø 24/06 10:00 sø 24/06 Taffel banen MG 7 Plj F Tiller 3 Trygg/Lade 5      
24064103 sø 24/06 10:00 sø 24/06 Abes trafikkskole banen mini MG 8 Plj A Tiller 4 Strindheim 3      
24062102 sø 24/06 10:10 sø 24/06 Sparebank 1 banen 1 MG 11 Plj C Byåsen 2 Tiller 2      
24061801 sø 24/06 10:10 sø 24/06 Rema 1000 banen 3 MG 12 Plj E Tiller 1 Astor 4      
24060605 sø 24/06 10:15 sø 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MJ 7 Plj C Tiller 2 Freidig 1      
24063004 sø 24/06 10:20 sø 24/06 B.Langseth arena banen mini MG 8 Plj D Charlottenlund 5 Tiller 1      
24060606 sø 24/06 10:30 sø 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Plj B Sverresborg 2 Tiller 1      
24064606 sø 24/06 10:30 sø 24/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Plj D Freidig 1 Tiller 2      
24065007 sø 24/06 10:45 sø 24/06 Jubel banen MG 7 Plj F Tiller 3 Byåsen 1      
24061802 sø 24/06 10:45 sø 24/06 Rema 1000 banen 3 MJ 12 Plj D Gimse Tiller 1      
24063706 sø 24/06 11:00 sø 24/06 Bo i Selbu banen mini MJ 10 Plj D Melhus Tiller 1      
24064206 sø 24/06 11:00 sø 24/06 Franzefoss banen MG 8 Plj A Malvik Vikhammer 3 Tiller 4      
24065008 sø 24/06 11:00 sø 24/06 Jubel banen MJ 7 Plj C Charlottenlund 5 Tiller 2      
24064809 sø 24/06 11:15 sø 24/06 Taffel banen MG 7 Plj B Tiller 1 Ranheim 1      
24064709 sø 24/06 11:15 sø 24/06 Kjeldsberg banen MG 7 Plj D National 4 Tiller 2      
24061504 sø 24/06 11:20 sø 24/06 Trøndelag Kraft banen 1 MJ 12 Plj C Malvik Tiller 2      
24063307 sø 24/06 11:20 sø 24/06 Impulse banen MG 8 Plj E Trygg/Lade 1 Tiller 2      
24063407 sø 24/06 11:20 sø 24/06 Rema 1000 banen 1 MG 8 Plj D Tiller 1 Ranheim 2      
24064610 sø 24/06 11:30 sø 24/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Plj F Ranheim 4 Tiller 3      
24064711 sø 24/06 11:45 sø 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Plj C Byåsen 1 Tiller 2      
24061902 sø 24/06 11:55 sø 24/06 Rema 1000 banen 4 MG 12 Plj E Hommelvik 2 Tiller 1      
24064912 sø 24/06 12:00 sø 24/06 Solvinge banen MG 7 Plj D Trond 7 Tiller 2      
24064308 sø 24/06 12:00 sø 24/06 Reservebane 5er MJ 10 Plj B Tiller 2 Ranheim 3      
24063409 sø 24/06 12:00 sø 24/06 Rema 1000 banen 1 MG 8 Plj A Tiller 4 Kolstad 1      
24065012 sø 24/06 12:00 sø 24/06 Jubel banen MG 7 Plj B Tiller 1 Charlottenlund 2      
24061208 sø 24/06 12:00 sø 24/06 Edge Barbershop banen MJ 10 Plj D Astor 2 Tiller 1      
24064713 sø 24/06 12:15 sø 24/06 Kjeldsberg banen MG 7 Plj F Charlottenlund 4 Tiller 3      
24064008 sø 24/06 12:20 sø 24/06 Reserve 5er 2 MG 8 Plj D Strindheim Åsvang 1 Tiller 1      
24063210 sø 24/06 12:20 sø 24/06 Meråker kjøtt banen MG 8 Plj E Malvik Vikhammer 1 Tiller 2      
24064405 sø 24/06 12:30 sø 24/06 Trøndelag Kraft banen MG 11 Plj F Tiller 3 Freidig 2      
24061903 sø 24/06 12:30 sø 24/06 Rema 1000 banen 4 MJ 12 Plj D Charlottenlund 1 Tiller 1      
24064914 sø 24/06 12:30 sø 24/06 Solvinge banen MJ 7 Plj C Tiller 2 Trygg/Lade 2      
24062506 sø 24/06 12:30 sø 24/06 Reservebane 3 7er MG 11 Plj C Tiller 2 Strindheim 2      
24064815 sø 24/06 12:45 sø 24/06 Taffel banen MJ 7 Plj A Bratsberg 1 Tiller 1      
24060615 sø 24/06 12:45 sø 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MJ 7 Plj D Tiller 3 Sjetne 2      
24063012 sø 24/06 13:00 sø 24/06 B.Langseth arena banen mini MJ 10 Plj B National Tiller 2      
24064010 sø 24/06 13:00 sø 24/06 Reserve 5er 2 MJ 10 Plj D Tiller 1 Ranheim 2      
24062806 sø 24/06 13:05 sø 24/06 Tine banen MG 12 Plj G Sverresborg Tiller 2      
24061904 sø 24/06 13:05 sø 24/06 Rema 1000 banen 4 MJ 12 Plj C Tiller 2 Buvik      
24061012 sø 24/06 13:20 sø 24/06 Rosenborg Reklame banen MG 8 Plj E Tiller 2 Ranheim 3      
24063812 sø 24/06 13:20 sø 24/06 Riis bilglass banen mini MG 8 Plj M Tiller 3 Trond 2      
24063612 sø 24/06 13:20 sø 24/06 Reservebane 5er MG 8 Plj D Tiller 1 Freidig 3      
24064917 sø 24/06 13:30 sø 24/06 Solvinge banen MJ 7 Plj D Trygg/Lade 3 Tiller 3      
24064717 sø 24/06 13:30 sø 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Plj A Charlottenlund 7 Tiller 1      
24061211 sø 24/06 13:40 sø 24/06 Edge Barbershop banen MG 10 Plj F Tiller 3 National 1      
24062509 sø 24/06 14:15 sø 24/06 Reservebane 3 7er MG 11 Plj F Trygg/Lade 2 Tiller 3      
24064919 sø 24/06 14:15 sø 24/06 Solvinge banen MJ 7 Plj A Tiller 1 Charlottenlund 3      
24062409 sø 24/06 14:15 sø 24/06 Sparebank1 banen 2 MG 12 Plj G Tiller 2 Strindheim 2      
24064719 sø 24/06 14:15 sø 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Plj D Tiller 3 Freidig 2      
24063716 sø 24/06 14:20 sø 24/06 Bo i Selbu banen mini MG 10 Plj L Vanvik Tiller 2      
24063515 sø 24/06 14:20 sø 24/06 Big Bite banen mini MG 8 Plj M Tiller 3 Ranheim 6      
24063614 sø 24/06 14:20 sø 24/06 Reservebane 5er MG 10 Plj C Hommelvik 5 Tiller 1      
24061809 sø 24/06 14:50 sø 24/06 Rema 1000 banen 3 MJ 12 Plj C Astor 2 Tiller 2      
24061907 sø 24/06 14:50 sø 24/06 Rema 1000 banen 4 MJ 11 Plj C Tiller Strindheim      
24062809 sø 24/06 14:50 sø 24/06 Tine banen MG 11 Plj E Tiller 1 Freidig 3      
24064118 sø 24/06 15:00 sø 24/06 Abes trafikkskole banen mini MG 10 Plj L Tiller 2 Trond 3      
24064921 sø 24/06 15:00 sø 24/06 Solvinge banen MJ 7 Plj D Tiller 3 Fjellværøy      
24063616 sø 24/06 15:00 sø 24/06 Reservebane 5er MG 10 Plj C Tiller 1 Nardo 2      
24064721 sø 24/06 15:00 sø 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Plj A Tiller 1 Byåsen 3      
24064017 sø 24/06 15:20 sø 24/06 Reserve 5er 2 MG 10 Plj F Strindheim Åsvang 2 Tiller 3      
24064410 sø 24/06 15:25 sø 24/06 Trøndelag Kraft banen MG 12 Plj G Ranheim 2 Tiller 2      
24064723 sø 24/06 15:45 sø 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Plj D Charlottenlund 4 Tiller 3      
24064823 sø 24/06 15:45 sø 24/06 Taffel banen MJ 7 Plj A Tiller 1 Hommelvik 2      
24061909 sø 24/06 16:00 sø 24/06 Rema 1000 banen 4 MJ 11 Plj C Tiller Charlottenlund 2      
24062112 sø 24/06 16:00 sø 24/06 Sparebank 1 banen 1 MG 11 Plj E Charlottenlund 1 Tiller 1      
24063521 sø 24/06 16:20 sø 24/06 Big Bite banen mini MG 8 Plj M National Tiller 3      
24063619 sø 24/06 16:20 sø 24/06 Reservebane 5er MG 10 Plj F Tiller 3 Hommelvik 4      
24063723 sø 24/06 16:40 sø 24/06 Bo i Selbu banen mini MG 10 Plj C Selbu 2 Tiller 1      
24064020 sø 24/06 16:40 sø 24/06 Reserve 5er 2 MG 10 Plj L Byåsen Dalgård 2 Tiller 2      
24063621 sø 24/06 17:00 sø 24/06 Reservebane 5er MG 8 Plj M Fjellværøy Tiller 3      
24061022 sø 24/06 17:20 sø 24/06 Rosenborg Reklame banen MG 10 Plj F Charlottenlund 2 Tiller 3      
24061223 sø 24/06 17:40 sø 24/06 Edge Barbershop banen MG 10 Plj C Tiller 1 Ranheim 1      
24063623 sø 24/06 17:40 sø 24/06 Reservebane 5er MG 10 Plj L Tiller 2 Freidig 3      
24061715 sø 24/06 17:45 sø 24/06 Rema 1000 banen 2 MG 11 Plj E Nybrott Tiller 1      
25060700 ma 25/06 09:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj A Trond 0 - 6 Tiller 1      
25064501 ma 25/06 09:50 ma 25/06 Scandic banen J 14 Plj A Tiller 6 - 0 Dahle/Nordlandet      
25060204 ma 25/06 13:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 16 Plj D Strindheim 3 1 - 4 Tiller      
25060707 ma 25/06 16:00 ma 25/06 Rema 1000 banen J 17 Plj E Tiller 2 0 - 3 W Klæbu      
25060208 ma 25/06 17:00 ma 25/06 Diplom- IS banen G 19 Plj B Tiller 1 2 - 0 Vinkelen      
25060709 ma 25/06 18:10 ma 25/06 Rema 1000 banen J 19 Plj B Tiller 0 - 2 Kattem/Flatås      
25060810 ma 25/06 19:00 ma 25/06 Sparebank1 banen G 15 Plj C Tiller 1 - 3 Charlottenlund      
25060111 ma 25/06 20:30 ma 25/06 Koteng Arena G 19 Plj D Tiller 2 1 - 3 Ranheim TF 2      
26062702 ti 26/06 10:40 ti 26/06 Trym Bolig banen J 14 Plj A Astor 0 - 4 Tiller      
26060702 ti 26/06 11:00 ti 26/06 Rema 1000 banen G 16 Plj D Tiller 3 - 1 Herd      
26060202 ti 26/06 11:00 ti 26/06 Diplom- IS banen J 17 Plj A Tiller 1 5 - 0 CFK/Dahle/Nordlandet      
26060709 ti 26/06 18:10 ti 26/06 Rema 1000 banen G 19 Plj B Strindheim 1 1 - 6 Tiller 1      
26060210 ti 26/06 19:20 ti 26/06 Diplom- IS banen J 19 Plj B Ranheim 2 - 2 Tiller      
26060110 ti 26/06 19:20 ti 26/06 Koteng Arena G 19 Plj D Tiller 2 0 - 3 Melhus      
26062712 ti 26/06 19:50 ti 26/06 Trym Bolig banen G 15 Plj C Kattem 1 - 3 Tiller      
26060301 ti 26/06 20:20 ti 26/06 Adressa banen J 17 Plj E Trygg/Lade 3 - 0 W Tiller 2      
27060201 on 27/06 09:30 on 27/06 Diplom- IS banen J 17 Plj E Tiller 2 0 - 3 W Innstrandens      
27060102 on 27/06 10:30 on 27/06 Koteng Arena G 16 Plj D Tiller 0 - 5 Byåsen 1      
27060805 on 27/06 13:20 on 27/06 Sparebank1 banen J 14 Plj A Trygg/Lade 1 0 - 3 Tiller      
27064506 on 27/06 15:00 on 27/06 Scandic banen G 15 Plj C Tiller 2 - 1 Reipå      
27060108 on 27/06 16:30 on 27/06 Koteng Arena J 17 Plj A Malvik 0 - 7 Tiller 1      
27060209 on 27/06 17:30 on 27/06 Diplom- IS banen J 19 Plj B Tiller 2 - 6 Innstrandens      
27060709 on 27/06 19:10 on 27/06 Rema 1000 banen G 19 Plj B Freidig 2 0 - 4 Tiller 1      
27060301 on 27/06 21:00 on 27/06 Adressa banen G 19 Plj D Sverresborg 4 - 0 Tiller 2      
28060701 to 28/06 09:00 to 28/06 Rema 1000 banen J 17 B-Sluttspill 1/8 Final Hommelvik 3 - 0 W Tiller 2      
28064503 to 28/06 10:50 to 28/06 Scandic banen G 15 A-Sluttspill 1/4 Final Rival 2 7 - 6 P Tiller      
28060104 to 28/06 12:00 to 28/06 Koteng Arena G 16 A-Sluttspill 1/8 Final Strindheim 1 6 - 1 Tiller      
28060107 to 28/06 15:00 to 28/06 Koteng Arena J 17 A-Sluttspill 1/4 Final Tiller 1 3 - 1 Kattem      
28064511 to 28/06 18:10 to 28/06 Scandic banen J 14 A-Sluttspill 1/4 Final Tiller 2 - 0 Vestbyen      
28060110 to 28/06 18:20 to 28/06 Koteng Arena G 19 B-Sluttspill 1/4 Final Freidig 2 2 - 1 Tiller 2      
28060111 to 28/06 19:30 to 28/06 Koteng Arena G 19 A-Sluttspill 1/4 Final Tiller 1 2 - 0 Ranheim TF 2      
29060200 fr 29/06 07:50 fr 29/06 Diplom- IS banen J 19 B-Sluttspill Semifinale Fauske Sprint 3 - 0 W Tiller      
29060203 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Diplom- IS banen J 17 A-Sluttspill Semifinale Tiller 1 3 - 1 Innstrandens      
29064503 fr 29/06 11:30 fr 29/06 Scandic banen J 14 A-Sluttspill Semifinale Tiller 0 - 1 Strindheim 1      
29060107 fr 29/06 17:00 fr 29/06 Koteng Arena G 19 A-Sluttspill Semifinale Tiller 1 2 - 4 Ranheim TF 1      
30060304 lø 30/06 14:30 lø 30/06 Adressa banen J 17 A-Sluttspill Finale Tiller 1 4 - 1 Grand Bodø      
www.diplom-is.no www.buvik.no www.abes-trafikkskole.com www.merakerkjott.no www.impulse.no www.gsport.no www.blangsetharena.no Direkte-Premier Riis Bilglass Bo I Selbu Franzefoss Tide Edge Barbershop Big Bite BDO REMA 1000 Nordkak Clas Ohlson TrøndelagKraft Polardrikk https://www.sparebank1.no www.scandichotels.no www.adressa.no