Detta är resultaten från Skandia Cup 2018. Se de senaste resultaten från Skandia Cup 2020 här.

Charlottenlund

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
23063600 lö 23/06 09:00 lö 23/06 Reservebane 5er MG 9 Grp C Charlottenlund 8 Strindheim 1      
23065000 lö 23/06 09:00 lö 23/06 Jubel banen MG 7 Grp A Charlottenlund 5 Byåsen 6      
23064000 lö 23/06 09:00 lö 23/06 Reserve 5er 2 MG 9 Grp H Flatås 1 Charlottenlund 3      
23063800 lö 23/06 09:00 lö 23/06 Riis bilglass banen mini MG 9 Grp E Charlottenlund 7 Trond 2      
23060601 lö 23/06 09:15 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Grp E Strindheim 3 Charlottenlund 3      
23063300 lö 23/06 09:20 lö 23/06 Impulse banen MG 9 Grp N Ranheim 6 Charlottenlund 6      
23064301 lö 23/06 09:20 lö 23/06 Reservebane 5er MG 9 Grp P Buvik 2 Charlottenlund 5      
23063701 lö 23/06 09:20 lö 23/06 Bo i Selbu banen mini MJ 9 Grp H Charlottenlund 4 Freidig 2      
23063900 lö 23/06 09:35 lö 23/06 Tide banen MG 11 Grp G Trond 1 Charlottenlund 5      
23060501 lö 23/06 09:35 lö 23/06 Adressa banen mini MG 11 Grp E Hommelvik 1 Charlottenlund 1      
23064603 lö 23/06 09:45 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Grp A Ranheim 8 Charlottenlund 5      
23061203 lö 23/06 10:00 lö 23/06 Edge Barbershop banen MG 9 Grp A Sverresborg 2 Charlottenlund 4      
23064704 lö 23/06 10:00 lö 23/06 Kjeldsberg banen MG 7 Grp E Charlottenlund 3 Freidig 2      
23064103 lö 23/06 10:00 lö 23/06 Abes trafikkskole banen mini MG 9 Grp H Charlottenlund 3 Sokna      
23061002 lö 23/06 10:00 lö 23/06 Rosenborg Reklame banen MG 9 Grp C Kattem 2 Charlottenlund 8      
23061801 lö 23/06 10:10 lö 23/06 Rema 1000 banen 3 MJ 11 Grp B Charlottenlund 1 Charlottenlund 6      
23061502 lö 23/06 10:10 lö 23/06 Trøndelag Kraft banen 1 MJ 11 Grp C Charlottenlund 2 Strindheim      
23061801 lö 23/06 10:10 lö 23/06 Rema 1000 banen 3 MJ 11 Grp B Charlottenlund 1 Charlottenlund 6      
23062100 lö 23/06 10:10 lö 23/06 Sparebank 1 banen 1 MG 11 Grp A Malvik Charlottenlund 3      
23061003 lö 23/06 10:20 lö 23/06 Rosenborg Reklame banen MG 9 Grp K Tiller 3 Charlottenlund 1      
23063404 lö 23/06 10:20 lö 23/06 Rema 1000 banen 1 MJ 9 Grp H Ranheim 4 Charlottenlund 4      
23063804 lö 23/06 10:20 lö 23/06 Riis bilglass banen mini MG 9 Grp P Charlottenlund 5 Strindheim 4      
23063103 lö 23/06 10:20 lö 23/06 Clas Ohlson banen MG 9 Grp N Charlottenlund 6 Strindheim 9      
23064606 lö 23/06 10:30 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Grp A U & IL Glimt Charlottenlund 5      
23060607 lö 23/06 10:45 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Grp E Charlottenlund 3 Malvik Vikhammer 2      
23061403 lö 23/06 10:45 lö 23/06 Polardrikk banen MJ 11 Grp A Charlottenlund 4 Orkdal OIL 2      
23060503 lö 23/06 10:45 lö 23/06 Adressa banen mini MJ 11 Grp D Freidig 3 Charlottenlund 7      
23062401 lö 23/06 10:45 lö 23/06 Sparebank1 banen 2 MG 11 Grp G Charlottenlund 5 Nardo      
23063806 lö 23/06 11:00 lö 23/06 Riis bilglass banen mini MG 9 Grp H Charlottenlund 3 Strindheim 8      
23063105 lö 23/06 11:00 lö 23/06 Clas Ohlson banen MG 9 Grp E Vanvik Charlottenlund 7      
23064006 lö 23/06 11:00 lö 23/06 Reserve 5er 2 MG 9 Grp A Charlottenlund 4 Flatås 3      
23061005 lö 23/06 11:00 lö 23/06 Rosenborg Reklame banen MJ 9 Grp I Charlottenlund 3 Ranheim 5      
23064909 lö 23/06 11:15 lö 23/06 Solvinge banen MG 7 Grp A Charlottenlund 5 Trond 2      
23063306 lö 23/06 11:20 lö 23/06 Impulse banen MG 9 Grp P Tiller 1 Charlottenlund 5      
23062802 lö 23/06 11:20 lö 23/06 Tine banen MG 11 Grp A Charlottenlund 3 National 2      
23061304 lö 23/06 11:20 lö 23/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 11 Grp B Trygg/Lade Charlottenlund 1      
23063707 lö 23/06 11:20 lö 23/06 Bo i Selbu banen mini MG 9 Grp N Freidig 2 Charlottenlund 6      
23063106 lö 23/06 11:20 lö 23/06 Clas Ohlson banen MG 9 Grp K Charlottenlund 1 Strindheim 6      
23061703 lö 23/06 11:20 lö 23/06 Rema 1000 banen 2 MJ 12 Grp D Charlottenlund 1 Ranheim 1      
23065010 lö 23/06 11:30 lö 23/06 Jubel banen MG 7 Grp E Romolslia 2 Charlottenlund 3      
23062803 lö 23/06 11:55 lö 23/06 Tine banen MG 11 Grp G Bossmo & Ytteren 1 Charlottenlund 5      
23061405 lö 23/06 11:55 lö 23/06 Polardrikk banen MJ 11 Grp C Fosen Charlottenlund 2      
23063903 lö 23/06 11:55 lö 23/06 Tide banen MJ 12 Grp B Charlottenlund 3 Strindheim 1      
23061305 lö 23/06 11:55 lö 23/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 11 Grp C Tiller Charlottenlund 5      
23063508 lö 23/06 12:00 lö 23/06 Big Bite banen mini MG 9 Grp C Charlottenlund 8 Nardo 1      
23063308 lö 23/06 12:00 lö 23/06 Impulse banen MG 9 Grp A Trygg/Lade 1 Charlottenlund 4      
23063208 lö 23/06 12:00 lö 23/06 Meråker kjøtt banen MG 9 Grp E Sverresborg 1 Charlottenlund 7      
23063108 lö 23/06 12:00 lö 23/06 Clas Ohlson banen MJ 9 Grp I Strindheim 1 Charlottenlund 3      
23064912 lö 23/06 12:00 lö 23/06 Solvinge banen MG 7 Grp A Charlottenlund 5 Freidig 6      
23064913 lö 23/06 12:15 lö 23/06 Solvinge banen MG 7 Grp E Tiller 5 Charlottenlund 3      
23063409 lö 23/06 12:20 lö 23/06 Rema 1000 banen 1 MG 9 Grp N Charlottenlund 6 Kattem 1      
23063109 lö 23/06 12:20 lö 23/06 Clas Ohlson banen MJ 9 Grp H Charlottenlund 4 Astor      
23063209 lö 23/06 12:20 lö 23/06 Meråker kjøtt banen MG 9 Grp P Charlottenlund 5 Byåsen 3      
23063009 lö 23/06 12:20 lö 23/06 B.Langseth arena banen mini MG 9 Grp K Stjørna Charlottenlund 1      
23061805 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Rema 1000 banen 3 MJ 11 Grp B Sjetne 2 Charlottenlund 1      
23061306 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 11 Grp D Charlottenlund 7 Charlottenlund 3      
23061306 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 11 Grp D Charlottenlund 7 Charlottenlund 3      
23063904 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Tide banen MJ 12 Grp D Charlottenlund 1 Freidig 2      
23062104 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Sparebank 1 banen 1 MG 11 Grp E Freidig 3 Charlottenlund 1      
23062505 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Reservebane 3 7er MG 11 Grp B Nidelv 2 Charlottenlund 2      
23060506 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Adressa banen mini MG 11 Grp D Vind 2 Charlottenlund 4      
23061705 lö 23/06 12:30 lö 23/06 Rema 1000 banen 2 MJ 11 Grp B Orkdal OIL 1 Charlottenlund 6      
23061011 lö 23/06 13:00 lö 23/06 Rosenborg Reklame banen MG 9 Grp E Charlottenlund 7 Freidig 5      
23063511 lö 23/06 13:00 lö 23/06 Big Bite banen mini MG 9 Grp H National 1 Charlottenlund 3      
23063411 lö 23/06 13:00 lö 23/06 Rema 1000 banen 1 MG 9 Grp C Ranheim 5 Charlottenlund 8      
23063211 lö 23/06 13:00 lö 23/06 Meråker kjøtt banen MG 9 Grp A Charlottenlund 4 Hommelvik 2      
23060616 lö 23/06 13:00 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Grp J Charlottenlund 7 Tiller 6      
23064816 lö 23/06 13:00 lö 23/06 Taffel banen MG 7 Grp K Ranheim 9 Charlottenlund 1      
23061906 lö 23/06 13:05 lö 23/06 Rema 1000 banen 4 MJ 11 Grp A Charlottenlund 4 Vestbyen 2      
23061706 lö 23/06 13:05 lö 23/06 Rema 1000 banen 2 MJ 11 Grp C Charlottenlund 5 Strindheim      
23060507 lö 23/06 13:05 lö 23/06 Adressa banen mini MG 12 Grp I Charlottenlund 1 Trond 2      
23061806 lö 23/06 13:05 lö 23/06 Rema 1000 banen 3 MJ 11 Grp C Freidig 1 Charlottenlund 2      
23063813 lö 23/06 13:20 lö 23/06 Riis bilglass banen mini MJ 9 Grp F Charlottenlund 1 Freidig 1      
23063412 lö 23/06 13:20 lö 23/06 Rema 1000 banen 1 MG 9 Grp K Charlottenlund 1 Astor 5      
23064113 lö 23/06 13:20 lö 23/06 Abes trafikkskole banen mini MJ 9 Grp H Melhus 2 Charlottenlund 4      
23063814 lö 23/06 13:40 lö 23/06 Riis bilglass banen mini MJ 8 Grp E Strindheim Åsvang 1 Charlottenlund 3      
23062405 lö 23/06 13:40 lö 23/06 Sparebank1 banen 2 MG 12 Grp C Charlottenlund 2 Byåsen 5      
23061707 lö 23/06 13:40 lö 23/06 Rema 1000 banen 2 MJ 11 Grp D Charlottenlund 3 Nardo      
23062606 lö 23/06 13:40 lö 23/06 Egon banen MJ 12 Grp B Charlottenlund 3 Heimdal      
23060618 lö 23/06 13:45 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Grp J Trygg/Lade 3 Charlottenlund 7      
23065018 lö 23/06 13:45 lö 23/06 Jubel banen MG 7 Grp K Charlottenlund 1 Malvik Vikhammer 3      
23063314 lö 23/06 14:00 lö 23/06 Impulse banen MJ 8 Grp D Trygg/Lade 1 Charlottenlund 2      
23063614 lö 23/06 14:00 lö 23/06 Reservebane 5er MJ 9 Grp I Charlottenlund 3 Tiller 2      
23061708 lö 23/06 14:15 lö 23/06 Rema 1000 banen 2 MJ 12 Grp C Tiller 2 Charlottenlund 2      
23062907 lö 23/06 14:15 lö 23/06 Riis bilglass banen MG 12 Grp I Byåsen 3 Charlottenlund 1      
23063816 lö 23/06 14:20 lö 23/06 Riis bilglass banen mini MG 9 Grp J Tiller 4 Charlottenlund 2      
23064215 lö 23/06 14:20 lö 23/06 Franzefoss banen MJ 9 Grp F Charlottenlund 1 Vestbyen      
23063315 lö 23/06 14:20 lö 23/06 Impulse banen MJ 8 Grp B Trond 1 Charlottenlund 1      
23064920 lö 23/06 14:30 lö 23/06 Solvinge banen MG 7 Grp K Charlottenlund 1 Kvik      
23064720 lö 23/06 14:30 lö 23/06 Kjeldsberg banen MG 7 Grp J Charlottenlund 7 Ranheim 3      
23063414 lö 23/06 14:40 lö 23/06 Rema 1000 banen 1 MJ 8 Grp E Byåsen 1 Charlottenlund 3      
23064116 lö 23/06 14:40 lö 23/06 Abes trafikkskole banen mini MJ 9 Grp I Nardo Charlottenlund 3      
23061213 lö 23/06 14:40 lö 23/06 Edge Barbershop banen MJ 8 Grp D Sverresborg 2 Charlottenlund 2      
23061908 lö 23/06 14:50 lö 23/06 Rema 1000 banen 4 MJ 11 Grp D Vestbyen 1 Charlottenlund 7      
23062808 lö 23/06 14:50 lö 23/06 Tine banen MG 11 Grp B Bossmo & Ytteren 2 Charlottenlund 2      
23062608 lö 23/06 14:50 lö 23/06 Egon banen MG 12 Grp C Trygg/Lade 2 Charlottenlund 2      
23064117 lö 23/06 15:00 lö 23/06 Abes trafikkskole banen mini MG 9 Grp J Trond 5 Charlottenlund 2      
23063617 lö 23/06 15:00 lö 23/06 Reservebane 5er MJ 8 Grp B Charlottenlund 1 Tiller 1      
23063016 lö 23/06 15:00 lö 23/06 B.Langseth arena banen mini MJ 9 Grp A Flatås 2 Charlottenlund 2      
23064622 lö 23/06 15:15 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Grp K Charlottenlund 1 Trygg/Lade 1      
23064922 lö 23/06 15:15 lö 23/06 Solvinge banen MG 7 Grp J National 2 Charlottenlund 7      
23063618 lö 23/06 15:20 lö 23/06 Reservebane 5er MJ 8 Grp E Charlottenlund 3 Utleira 2      
23061710 lö 23/06 15:25 lö 23/06 Rema 1000 banen 2 MG 11 Grp D Byåsen 1 Charlottenlund 4      
23061311 lö 23/06 15:25 lö 23/06 Trøndelag Kraft banen 2 MG 12 Grp I Sykkylven Charlottenlund 1      
23064019 lö 23/06 15:40 lö 23/06 Reserve 5er 2 MJ 8 Grp D Charlottenlund 2 Strindheim 1      
23063520 lö 23/06 16:00 lö 23/06 Big Bite banen mini MJ 8 Grp E Charlottenlund 3 Freidig 2      
23064624 lö 23/06 16:00 lö 23/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Grp K Byneset 1 Charlottenlund 1      
23063415 lö 23/06 16:00 lö 23/06 Rema 1000 banen 1 MJ 9 Grp A Charlottenlund 2 Sokna 1      
23063019 lö 23/06 16:00 lö 23/06 B.Langseth arena banen mini MG 9 Grp J Charlottenlund 2 Sørlia      
23065024 lö 23/06 16:00 lö 23/06 Jubel banen MG 7 Grp J Charlottenlund 7 Trond 5      
23060512 lö 23/06 16:00 lö 23/06 Adressa banen mini MG 12 Grp C Sokna Charlottenlund 2      
23063620 lö 23/06 16:20 lö 23/06 Reservebane 5er MJ 9 Grp F Strindheim Åsvang 2 Charlottenlund 1      
23061513 lö 23/06 16:35 lö 23/06 Trøndelag Kraft banen 1 MJ 12 Grp C Astor 2 Charlottenlund 2      
23064315 lö 23/06 16:40 lö 23/06 Reservebane 5er MJ 8 Grp D Charlottenlund 2 Tiller 2      
23063020 lö 23/06 16:40 lö 23/06 B.Langseth arena banen mini MJ 8 Grp B Strindheim 2 Charlottenlund 1      
23064022 lö 23/06 17:00 lö 23/06 Reserve 5er 2 MJ 9 Grp A Freidig 4 Charlottenlund 2      
23061218 lö 23/06 17:00 lö 23/06 Edge Barbershop banen MG 9 Grp J Charlottenlund 2 Utleira 2      
23063522 lö 23/06 17:00 lö 23/06 Big Bite banen mini MJ 9 Grp F Hommelvik 2 Charlottenlund 1      
23063118 lö 23/06 17:20 lö 23/06 Clas Ohlson banen MJ 8 Grp B Charlottenlund 1 Sverresborg 3      
23063524 lö 23/06 17:40 lö 23/06 Big Bite banen mini MJ 9 Grp A Charlottenlund 2 Jonsvatnet      
24064700 sö 24/06 09:00 sö 24/06 Kjeldsberg banen MG 7 Grp B Ranheim 1 Charlottenlund 2      
24062100 sö 24/06 09:00 sö 24/06 Sparebank 1 banen 1 MG 11 Grp B Charlottenlund 2 Hommelvik 2      
24063100 sö 24/06 09:00 sö 24/06 Clas Ohlson banen MG 8 Grp A Charlottenlund 2 Tiller 4      
24064200 sö 24/06 09:00 sö 24/06 Franzefoss banen MG 8 Grp C Charlottenlund 1 Byåsen 2      
24061300 sö 24/06 09:00 sö 24/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 12 Grp D Gimse Charlottenlund 1      
24060500 sö 24/06 09:00 sö 24/06 Adressa banen mini MJ 11 Grp A Freidig 2 Charlottenlund 4      
24064901 sö 24/06 09:15 sö 24/06 Solvinge banen MG 7 Grp N Charlottenlund 6 Strindheim 1      
24065001 sö 24/06 09:15 sö 24/06 Jubel banen MG 7 Grp F Charlottenlund 4 Trygg/Lade 5      
24064101 sö 24/06 09:20 sö 24/06 Abes trafikkskole banen mini MG 8 Grp D Freidig 3 Charlottenlund 5      
24063801 sö 24/06 09:20 sö 24/06 Riis bilglass banen mini MG 8 Grp N Nardo 2 Charlottenlund 3      
24063401 sö 24/06 09:20 sö 24/06 Rema 1000 banen 1 MG 8 Grp K Charlottenlund 7 Strindheim Åsvang 2      
24064802 sö 24/06 09:30 sö 24/06 Taffel banen MJ 7 Grp C Charlottenlund 5 Byåsen 1      
24064702 sö 24/06 09:30 sö 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Grp B Sjetne 1 Charlottenlund 2      
24062401 sö 24/06 09:35 sö 24/06 Sparebank1 banen 2 MG 11 Grp A Vind 3 Charlottenlund 3      
24062901 sö 24/06 09:35 sö 24/06 Riis bilglass banen MG 11 Grp D Charlottenlund 4 Ranheim 2      
24063302 sö 24/06 09:40 sö 24/06 Impulse banen MG 10 Grp N Trønder-Frøya Charlottenlund 3      
24063802 sö 24/06 09:40 sö 24/06 Riis bilglass banen mini MG 10 Grp K Vestbyen 3 Charlottenlund 5      
24064903 sö 24/06 09:45 sö 24/06 Solvinge banen MG 7 Grp B Charlottenlund 2 Sverresborg 2      
24064604 sö 24/06 10:00 sö 24/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Grp F Byåsen 1 Charlottenlund 4      
24060604 sö 24/06 10:00 sö 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Grp N Sjetne 1 Charlottenlund 6      
24061402 sö 24/06 10:10 sö 24/06 Polardrikk banen MJ 12 Grp B Charlottenlund 3 Utleira      
24062402 sö 24/06 10:10 sö 24/06 Sparebank1 banen 2 MG 11 Grp G Charlottenlund 5 Gimse      
24061900 sö 24/06 10:10 sö 24/06 Rema 1000 banen 4 MG 11 Grp B Charlottenlund 2 Freidig 1      
24064805 sö 24/06 10:15 sö 24/06 Taffel banen MJ 7 Grp B Ranheim 1 Charlottenlund 2      
24064605 sö 24/06 10:15 sö 24/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MJ 7 Grp C Trygg/Lade 2 Charlottenlund 5      
24063204 sö 24/06 10:20 sö 24/06 Meråker kjøtt banen MG 8 Grp K Byåsen 1 Charlottenlund 7      
24064303 sö 24/06 10:20 sö 24/06 Reservebane 5er MG 8 Grp N Charlottenlund 3 Byåsen 3      
24061204 sö 24/06 10:20 sö 24/06 Edge Barbershop banen MG 10 Grp E Bratsberg 2 Charlottenlund 7      
24063004 sö 24/06 10:20 sö 24/06 B.Langseth arena banen mini MG 8 Grp D Charlottenlund 5 Tiller 1      
24064706 sö 24/06 10:30 sö 24/06 Kjeldsberg banen MG 7 Grp B Charlottenlund 2 Byåsen 5      
24063005 sö 24/06 10:40 sö 24/06 B.Langseth arena banen mini MG 8 Grp G Kattem 4 Charlottenlund 4      
24064304 sö 24/06 10:40 sö 24/06 Reservebane 5er MG 10 Grp K Charlottenlund 5 Byåsen 3      
24063505 sö 24/06 10:40 sö 24/06 Big Bite banen mini MG 10 Grp N Charlottenlund 3 Byåsen 1      
24061403 sö 24/06 10:45 sö 24/06 Polardrikk banen MJ 12 Grp D Sverresborg 2 Charlottenlund 1      
24062903 sö 24/06 10:45 sö 24/06 Riis bilglass banen MG 11 Grp A Charlottenlund 3 Strindheim 3      
24061503 sö 24/06 10:45 sö 24/06 Trøndelag Kraft banen 1 MJ 11 Grp A Charlottenlund 4 Sjetne 1      
24064707 sö 24/06 10:45 sö 24/06 Kjeldsberg banen MG 7 Grp F Ranheim 4 Charlottenlund 4      
24063902 sö 24/06 10:45 sö 24/06 Tide banen MG 11 Grp D Charlottenlund 4 Nidelv 1      
24064907 sö 24/06 10:45 sö 24/06 Solvinge banen MG 7 Grp N Charlottenlund 6 Ranheim 6      
24060608 sö 24/06 11:00 sö 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MJ 7 Grp B Charlottenlund 2 Trygg/Lade 4      
24065008 sö 24/06 11:00 sö 24/06 Jubel banen MJ 7 Grp C Charlottenlund 5 Tiller 2      
24063605 sö 24/06 11:00 sö 24/06 Reservebane 5er MG 8 Grp C Malvik Vikhammer 2 Charlottenlund 1      
24063006 sö 24/06 11:00 sö 24/06 B.Langseth arena banen mini MG 8 Grp A Kolstad 1 Charlottenlund 2      
24064609 sö 24/06 11:15 sö 24/06 Rema 1000 3v3 bane 2 MG 7 Grp B Charlottenlund 2 Freidig 4      
24064107 sö 24/06 11:20 sö 24/06 Abes trafikkskole banen mini MG 8 Grp N Buvik 1 Charlottenlund 3      
24061304 sö 24/06 11:20 sö 24/06 Trøndelag Kraft banen 2 MJ 11 Grp D Vestbyen 1 Charlottenlund 3      
24061404 sö 24/06 11:20 sö 24/06 Polardrikk banen MJ 11 Grp D Charlottenlund 7 Gimse      
24060504 sö 24/06 11:20 sö 24/06 Adressa banen mini MJ 12 Grp C Charlottenlund 2 Buvik      
24064403 sö 24/06 11:20 sö 24/06 Trøndelag Kraft banen MG 11 Grp B Sverresborg 2 Charlottenlund 2      
24061206 sö 24/06 11:20 sö 24/06 Edge Barbershop banen MG 8 Grp D Charlottenlund 5 Strindheim Åsvang 1      
24060610 sö 24/06 11:30 sö 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MG 7 Grp N National 1 Charlottenlund 6      
24064910 sö 24/06 11:30 sö 24/06 Solvinge banen MG 7 Grp F Charlottenlund 4 Vestbyen 1      
24061007 sö 24/06 11:40 sö 24/06 Rosenborg Reklame banen MG 10 Grp N Charlottenlund 3 Ranheim 2      
24064307 sö 24/06 11:40 sö 24/06 Reservebane 5er MG 10 Grp E Charlottenlund 7 Byåsen 2      
24064108 sö 24/06 11:40 sö 24/06 Abes trafikkskole banen mini MG 10 Grp K Trond 1 Charlottenlund 5      
24063408 sö 24/06 11:40 sö 24/06 Rema 1000 banen 1 MG 8 Grp G Charlottenlund 4 Kvik      
24064811 sö 24/06 11:45 sö 24/06 Taffel banen MJ 7 Grp B Charlottenlund 2 Freidig 4      
24060611 sö 24/06 11:45 sö 24/06 Rema 1000 3v3 bane 1 MJ 7 Grp C Freidig 1 Charlottenlund 5      
24061405 sö 24/06 11:55 sö 24/06 Polardrikk banen MJ 11 Grp A Trond 1 Charlottenlund 4      
24061804 sö 24/06 11:55 sö 24/06 Rema 1000 banen 3 MG 11 Grp A Orkdal Charlottenlund 3      
24064404 sö 24/06 11:55 sö 24/06 Trøndelag Kraft banen MG 11 Grp G Charlottenlund 5 Strindheim 4      
24063709 sö 24/06 12:00 sö 24/06 Bo i Selbu banen mini MG 8 Grp A Strindheim 3 Charlottenlund 2      
24063808 sö 24/06 12:00 sö 24/06 Riis bilglass banen mini MG 8 Grp C Strindheim 2 Charlottenlund 1      
24065012 sö 24/06 12:00 sö 24/06 Jubel banen MG 7 Grp B Tiller 1 Charlottenlund 2      
24064713 sö 24/06 12:15 sö 24/06 Kjeldsberg banen MG 7 Grp F Charlottenlund 4 Tiller 3      
24064913 sö 24/06 12:15 sö 24/06 Solvinge banen MG 7 Grp N Charlottenlund 6 Trond 3      
24063110 sö 24/06 12:20 sö 24/06 Clas Ohlson banen MG 8 Grp K Charlottenlund 7 Nardo 1      
24063010 sö 24/06 12:20 sö 24/06 B.Langseth arena banen mini MG 8 Grp N Charlottenlund 3 Ranheim 4      
24065014 sö 24/06 12:30 sö 24/06 Jubel banen MJ 7 Grp C Hommelvik 3 Charlottenlund 5      
24061805 sö 24/06 12:30 sö 24/06 Rema 1000 banen 3 MJ 11 Grp D Gimse Charlottenlund 3      
24061506 sö 24/06 12:30 sö 24/06 Trøndelag Kraft banen 1 MJ 12 Grp B Sverresborg 1 Charlottenlund 3      
24061903 sö 24/06 12:30 sö 24/06 Rema 1000 banen 4 MJ 12 Grp D Charlottenlund 1 Tiller 1      
24064714 sö 24/06 12:30 sö 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Grp B Charlottenlund 2 National 1      
24062906 sö 24/06 12:30 sö 24/06 Riis bilglass banen MG 11 Grp D Strindheim 5 Charlottenlund 4      
24064009 sö 24/06 12:40 sö 24/06 Reserve 5er 2 MG 8 Grp G Sjetne 3 Charlottenlund 4      
24064111 sö 24/06 12:40 sö 24/06 Abes trafikkskole banen mini MG 10 Grp E Freidig 2 Charlottenlund 7      
24063011 sö 24/06 12:40 sö 24/06 B.Langseth arena banen mini MG 10 Grp K Charlottenlund 5 Strindheim Åsvang 1      
24064715 sö 24/06 12:45 sö 24/06 Kjeldsberg banen MJ 7 Grp D