Detta är resultaten från Skandia Cup 2018. Se de senaste resultaten från Skandia Cup 2022 här.

Senaste resultat

Skandia Cup 2018 börjar
Slut
23/6
24/6
25/6
26/6
27/6
28/6
29/6
30/6

Finals

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30060300 lör 30/06 09:00 lör 30/06 Adressa banen G 13 A-Sluttspill Final Utleira 1 - 3 Melhus      
30060301 lör 30/06 10:15 lör 30/06 Adressa banen G 14 A-Sluttspill Final Trygg/Lade 2 7 - 5 P Kattem      
30060303 lör 30/06 13:00 lör 30/06 Adressa banen G 16 A-Sluttspill Final Ranheim 1 2 - 1 Junkeren      
30060305 lör 30/06 16:00 lör 30/06 Adressa banen G 19 A-Sluttspill Final Strindheim Topp 1 - 4 Ranheim TF 1      
30060302 lör 30/06 11:30 lör 30/06 Adressa banen J 15 A-Sluttspill Final Charlottenlund 2 - 1 Flatås      
30060304 lör 30/06 14:30 lör 30/06 Adressa banen J 17 A-Sluttspill Final Tiller 1 4 - 1 Grand Bodø      
30060306 lör 30/06 17:30 lör 30/06 Adressa banen J 19 A-Sluttspill Final Utleira 2 - 1 Strindheim      
29064509 fre 29/06 17:45 fre 29/06 Scandic banen G 13 B-Sluttspill Final Strindheim 2 2 - 0 Trond 2      
29064508 fre 29/06 16:30 fre 29/06 Scandic banen G 14 B-Sluttspill Final Ranheim 1 5 - 2 Trond 1      
29061610 fre 29/06 19:00 fre 29/06 Kotengbanen 1 G 15 A-Sluttspill Final Trygg/Lade 0 - 1 Charlottenlund      
29064510 fre 29/06 19:00 fre 29/06 Scandic banen G 15 B-Sluttspill Final Ranheim 1 1 - 0 Kattem      
29060109 fre 29/06 19:30 fre 29/06 Koteng Arena G 16 B-Sluttspill Final Herd 3 - 1 Byneset      
29060209 fre 29/06 18:15 fre 29/06 Diplom- IS banen G 19 B-Sluttspill Final Hommelvik 3 - 5 P Freidig 2      
29061609 fre 29/06 17:45 fre 29/06 Kotengbanen 1 J 13 A-Sluttspill Final Nedre Rønvik 0 - 4 Kattem      
29062708 fre 29/06 16:30 fre 29/06 Trym Bolig banen J 13 B-Sluttspill Final Ranheim 2 1 - 0 Strindheim 2      
29061608 fre 29/06 16:30 fre 29/06 Kotengbanen 1 J 14 A-Sluttspill Final Strindheim 1 4 - 2 P Gimse      
29062709 fre 29/06 17:45 fre 29/06 Trym Bolig banen J 14 B-Sluttspill Final Sunndal 1 - 0 Strindheim 2      
29062710 fre 29/06 19:00 fre 29/06 Trym Bolig banen J 15 B-Sluttspill Final Freidig 2 - 0 Gruben      
29060108 fre 29/06 18:15 fre 29/06 Koteng Arena J 17 B-Sluttspill Final Trond 2 - 1 Astor      
29060707 fre 29/06 17:00 fre 29/06 Rema 1000 banen J 19 B-Sluttspill Final Fauske Sprint 4 - 0 Kattem/Flatås      
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060107 fre 29/06 17:00 fre 29/06 Koteng Arena G 19 A-Sluttspill Semifinal Tiller 1 2 - 4 Ranheim TF 1      
29060208 fre 29/06 16:30 fre 29/06 Diplom- IS banen G 16 A-Sluttspill Semifinal Vestbyen 0 - 2 Junkeren      
29060706 fre 29/06 16:00 fre 29/06 Rema 1000 banen G 16 B-Sluttspill Semifinal Byneset 4 - 2 P Byåsen 2      
29060106 fre 29/06 15:50 fre 29/06 Koteng Arena G 19 A-Sluttspill Semifinal Strindheim Topp 2 - 1 Vinkelen      
29060207 fre 29/06 15:30 fre 29/06 Diplom- IS banen G 16 A-Sluttspill Semifinal Ranheim 1 1 - 0 Byåsen 1      
29060807 fre 29/06 15:30 fre 29/06 Sparebank1 banen G 15 B-Sluttspill Semifinal Trond 1 - 3 Kattem      
29062707 fre 29/06 15:20 fre 29/06 Trym Bolig banen G 14 A-Sluttspill Semifinal Kattem 2 - 0 Charlottenlund      
29064507 fre 29/06 15:20 fre 29/06 Scandic banen G 14 A-Sluttspill Semifinal Trygg/Lade 2 3 - 0 National 1      
29060705 fre 29/06 15:00 fre 29/06 Rema 1000 banen G 16 B-Sluttspill Semifinal Hommelvik 6 - 7 P Herd      
29060907 fre 29/06 14:50 fre 29/06 Kotengbanen 2 G 13 A-Sluttspill Semifinal Melhus 4 - 2 Byåsen 1      
29061607 fre 29/06 14:50 fre 29/06 Kotengbanen 1 G 13 A-Sluttspill Semifinal Utleira 2 - 0 Charlottenlund 3      
29060105 fre 29/06 14:40 fre 29/06 Koteng Arena J 19 A-Sluttspill Semifinal Utleira 2 - 0 Ranheim      
29060806 fre 29/06 14:30 fre 29/06 Sparebank1 banen G 15 B-Sluttspill Semifinal Ranheim 1 2 - 0 Ranheim 2      
29062706 fre 29/06 14:20 fre 29/06 Trym Bolig banen G 15 A-Sluttspill Semifinal Rival 2 0 - 2 Trygg/Lade      
29064506 fre 29/06 14:20 fre 29/06 Scandic banen G 15 A-Sluttspill Semifinal Fauske Sprint 0 - 4 Charlottenlund      
29060206 fre 29/06 14:00 fre 29/06 Diplom- IS banen J 17 B-Sluttspill Semifinal Astor 3 - 0 Malvik      
29060906 fre 29/06 14:00 fre 29/06 Kotengbanen 2 G 13 B-Sluttspill Semifinal Flatås 2 1 - 2 Trond 2      
29061606 fre 29/06 14:00 fre 29/06 Kotengbanen 1 G 13 B-Sluttspill Semifinal Strindheim 2 9 - 8 P Trygg/Lade 1      
29060104 fre 29/06 13:30 fre 29/06 Koteng Arena J 19 A-Sluttspill Semifinal Innstrandens 0 - 1 Strindheim      
29060805 fre 29/06 13:30 fre 29/06 Sparebank1 banen J 15 B-Sluttspill Semifinal Nardo 2 0 - 1 Gruben      
29062705 fre 29/06 13:20 fre 29/06 Trym Bolig banen J 15 A-Sluttspill Semifinal Strindheim 3 - 5 P Charlottenlund      
29064505 fre 29/06 13:20 fre 29/06 Scandic banen J 15 A-Sluttspill Semifinal Flatås 3 - 0 Astor      
29060905 fre 29/06 13:10 fre 29/06 Kotengbanen 2 J 13 A-Sluttspill Semifinal Kattem 6 - 0 Trygg/Lade      
29061605 fre 29/06 13:10 fre 29/06 Kotengbanen 1 J 13 A-Sluttspill Semifinal Charlottenlund 1 3 - 5 P Nedre Rønvik      
29060205 fre 29/06 13:00 fre 29/06 Diplom- IS banen J 17 B-Sluttspill Semifinal Trond 2 - 1 Byåsen Kvinnefotball      
29060804 fre 29/06 12:30 fre 29/06 Sparebank1 banen J 15 B-Sluttspill Semifinal Freidig 1 - 0 Gauldal      
29060103 fre 29/06 12:20 fre 29/06 Koteng Arena G 19 B-Sluttspill Semifinal Freidig 2 3 - 0 W Gimse      
29060904 fre 29/06 12:20 fre 29/06 Kotengbanen 2 J 13 B-Sluttspill Semifinal Strindheim 1 0 - 1 Strindheim 2      
29061604 fre 29/06 12:20 fre 29/06 Kotengbanen 1 J 13 B-Sluttspill Semifinal Freidig 2 0 - 5 Ranheim 2      
29062704 fre 29/06 12:20 fre 29/06 Trym Bolig banen G 14 B-Sluttspill Semifinal Nardo 1 1 - 3 P Trond 1      
www.diplom-is.no www.buvik.no www.abes-trafikkskole.com www.merakerkjott.no www.impulse.no www.intersport.no www.blangsetharena.no Direkte-Premier Riis Bilglass Franzefoss Tide Edge Barbershop BDO REMA 1000 Nordkak TrøndelagKraft Polardrikk LiJo Renhold https://www.sparebank1.no www.scandichotels.no www.adressa.no