Olav Martin Wibstads matcher under Skandia Cup 2018


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
25060800 må 25/06 09:00 må 25/06 Sparebank1 banen J 15 Grp B Flatås 3 - 0 Gauldal Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
25060704 må 25/06 13:00 må 25/06 Rema 1000 banen J 17 Grp D Grand Bodø 7 - 0 Hommelvik Simon Andreas Laugsand (Huvuddomare) , Håvard sundt Solberg (Assisterande 1) , Olav Martin Wibstad (Assisterande 2) , Audun Hallem Berge (Domarcoach)
25061606 må 25/06 14:00 må 25/06 Kotengbanen 1 J 13 Grp C Ranheim 1 1 - 1 Strindheim 2 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
25060908 må 25/06 15:40 må 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Grp F Nardo 7 - 1 Strindheim 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
25060910 må 25/06 17:20 må 25/06 Kotengbanen 2 G 13 Grp H National 1 2 - 3 Blåmann 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
25064513 må 25/06 19:50 må 25/06 Scandic banen G 14 Grp I Nardo 2 0 - 1 Flatås Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
26060800 ti 26/06 09:00 ti 26/06 Sparebank1 banen G 14 Grp A Byneset 0 - 3 Strindheim 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
26064501 ti 26/06 09:50 ti 26/06 Scandic banen G 14 Grp H Trygg/Lade 2 3 - 1 Trond 2 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
26060103 ti 26/06 12:00 ti 26/06 Koteng Arena G 16 Grp H Ranheim 1 7 - 2 Maccabi "El...Petah Tikva Elias Klingenberg (Huvuddomare) , Raman Mahmoud (Assisterande 1) , Olav Martin Wibstad (Assisterande 2)
26060905 ti 26/06 13:10 ti 26/06 Kotengbanen 2 G 13 Grp A Strindheim 2 1 - 2 Freidig 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
26062707 ti 26/06 14:50 ti 26/06 Trym Bolig banen J 14 Grp D Strindheim 1 3 - 0 Sunndal Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
26062709 ti 26/06 16:50 ti 26/06 Trym Bolig banen G 15 Grp A Rival 2 2 - 3 Ranheim 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
27064501 on 27/06 10:00 on 27/06 Scandic banen G 15 Grp D Flatås 0 - 10 Trygg/Lade Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
27064504 on 27/06 13:00 on 27/06 Scandic banen J 15 Grp B Gauldal 1 - 2 Ranheim 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
27060806 on 27/06 14:10 on 27/06 Sparebank1 banen J 14 Grp A Dahle/Nordlandet 0 - 1 Astor Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
27061608 on 27/06 15:40 on 27/06 Kotengbanen 1 G 13 Grp H Freidig 2 3 - 4 Blåmann 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
27064508 on 27/06 17:00 on 27/06 Scandic banen G 15 Grp A National 0 - 4 Rival 2 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
27064511 on 27/06 20:00 on 27/06 Scandic banen G 15 Grp B Trond 3 - 5 Byåsen Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
28064501 to 28/06 08:50 to 28/06 Scandic banen 1/16 Final G 14 A-Sluttspill Strindheim 2 3 - 4 Strindheim 3 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
28060703 to 28/06 11:00 to 28/06 Rema 1000 banen 1/8 Final G 16 B-Sluttspill Malvik 0 - 4 Freidig Kenneth Kjelaas (Huvuddomare) , Frode Dypveit (Assisterande 1) , Olav Martin Wibstad (Assisterande 2) , Ingri Kappel Kirkbakk (Domarcoach)
28060106 to 28/06 14:00 to 28/06 Koteng Arena 1/4 Final J 17 A-Sluttspill Ranheim 1 - 6 Innstrandens Helle Reiten (Huvuddomare) , Olav Martin Wibstad (Assisterande 1) , Amir Ajjour (Assisterande 2) , Audun Hallem Berge (Domarcoach)
28060809 to 28/06 16:00 to 28/06 Sparebank1 banen 1/8 Final G 14 B-Sluttspill Sørfold 6 - 2 Malvik 2 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
28060911 to 28/06 17:10 to 28/06 Kotengbanen 2 1/4 Final J 13 A-Sluttspill Malvik 2 - 3 P Trygg/Lade Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
28060712 to 28/06 20:20 to 28/06 Rema 1000 banen 1/4 Final G 19 B-Sluttspill Hommelvik 1 - 0 Trond Dagfinn Hoffstrøm (Huvuddomare) , Jørgen Holen (Assisterande 1) , Olav Martin Wibstad (Assisterande 2)
29061601 fr 29/06 09:50 fr 29/06 Kotengbanen 1 1/4 Final G 13 B-Sluttspill Flatås 2 5 - 0 Vestbyen 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
29060903 fr 29/06 11:30 fr 29/06 Kotengbanen 2 1/4 Final G 13 A-Sluttspill Byåsen 1 4 - 1 Nardo Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
29061605 fr 29/06 13:10 fr 29/06 Kotengbanen 1 Semifinal J 13 A-Sluttspill Charlottenlund 1 3 - 5 P Nedre Rønvik Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
29061607 fr 29/06 14:50 fr 29/06 Kotengbanen 1 Semifinal G 13 A-Sluttspill Utleira 2 - 0 Charlottenlund 3 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare)
29061609 fr 29/06 17:45 fr 29/06 Kotengbanen 1 Final J 13 A-Sluttspill Nedre Rønvik 0 - 4 Kattem Erlend René Andersen (Huvuddomare) , Frode Dypveit (Assisterande 1) , Olav Martin Wibstad (Assisterande 2)
www.diplom-is.no www.buvik.no www.abes-trafikkskole.com www.merakerkjott.no www.impulse.no www.gsport.no www.blangsetharena.no Direkte-Premier Riis Bilglass Bo I Selbu Franzefoss Tide Edge Barbershop Big Bite BDO REMA 1000 Nordkak Clas Ohlson TrøndelagKraft Polardrikk https://www.sparebank1.no www.scandichotels.no www.adressa.no